Rubriky
Moment

ASIR Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68188 hnědá: osvětlete svůj domov stylově a efektivně

Vyhřívané letní dny jsou konečně tady a s nimi přicházejí společenské události, grilování pod širým nebem a poklidná posezení s rodinou a přáteli na zahradě. K tomu všemu je nevyhnutelná i dobrá viditelnost. Zdrojem této viditelnosti by nemělo být pouze slunce, ale i kvalitní zdroj světla. Proto je pro vás to pravé, je-li vaše zahradní osvětlení vyladěno do dokonalosti s venkovním nástěnným svítidlem ASIR BAP-68188 hnědá.

ASIR Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68188 hnědá

Zahradní světlo k zavěšení na zeď s rustikálním designem

ASIR Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68188 hnědá je vyrobeno z odolného plastu v rustikálním stylu s patinou. Tento nádherný kus bude skvěle vypadat na vaší zeďi a providentně osvětlí váš venkovní prostor, zatímco vy budete užívat si letní noci.

Toto elegantní svítidlo není jen oku lahodícím kusem designu, ale také praktickým kouskem, který vám nabízí standardní závit E 27 pro většinu žárovek s maximálním příkonem 60W. Toto svítidlo vám zaručuje kvalitu světla po celou noc, tím pádem si budete moci bez obav užít každou chvíli.

ASIR Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68188 hnědá

Nadstandardní ochrana před vodou

Ostatní světelné průmyslové společnosti mají pro ochranu svého zařízení hodnocení IP54, ale toto venkovní světlo od ASIR má ochranu IP 65. To znamená, že je chráněno proti prachu, zátěži vody a stříkající vodě ze všech směrů. To je velký krok vpřed v porovnání s ostatními venkovními svítidly na trhu.

Můžete si být jisti, že když světlo zavěsíte na svou zeď, nikdy se nebudete starat o jeho voděodolnost. Nemusíte se obávat výbuchů, poškození nebo zkratu, světlo zůstane nejen krásné, ale také bezpečné a spolehlivé.

Specifikace

Konstrukce: ABS plast Polykarbonátový uzávěr

Výška: 70 cm

Rozměr: 30 x 23 cm

Typ závitu: E 27

Maximální výkon: 60 W

Ochrana: IP65

ASIR Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68188 hnědá je k dispozici na zde s garancí kvality ASIRu. Objednejte si ji dnes, abyste mohli svůj domov a zahradu osvětlit nejen efektivně, ale i stylově.