Rubriky
Moment

Bavlněná dětská osuška T-TOMI Tetra Animals s rozměry 120 x 120 cm pro malé zvířátkové fanoušky


Bavlněná dětská osuška T-TOMI Tetra Animals pro malé zvířátkové fanoušky

Bavlněná dětská osuška T-TOMI Tetra Animals s rozměry 120 x 120 cm je dokonalým doplňkem do vaší dětské koupelny. Nejenže poskytuje mimořádnou ochranu při koupání, ale zároveň je i krásným designovým prvkem. Pokud je vaše dítě fanouškem zvířátek, určitě se mu bude líbit obrázek zvířat na této osušce.

Vlastnosti osušky

Bavlněná dětská osuška T-TOMI Tetra Animals je vyrobena z kvalitní bavlny, což zaručuje mimořádnou jemnost na dotek. Oproti jiným osuškám je mnohem savější, takže vaše dítě bude rychle suché. Je také šetrná k citlivé pokožce, takže nemusíte mít obavy, že by mohla způsobit nějaké kožní problémy. Rozměr 120 x 120 cm je dostatečný pro potřeby vašeho dítěte, a zároveň se hodí i pro menší batolata.

Design osušky

Bavlněná dětská osuška T-TOMI Tetra Animals má nádherný design, který se hodí pro malé fanoušky zvířátek. Provedení osušky s motivy zvířat je velmi vkusné a moderní. Můžete ji zakoupit například s obrázky kraviček, pandy a dalších zvířátek.

Materiály a péče o osušku

Tato dětská osuška je vyrobena z 100% bavlny, což zaručuje mimořádnou kvalitu a jemnost. Pro zachování krásného vzhledu je nutné ji prát při teplotě do 60 stupňů Celsia. Osušku je vhodné žehlit při teplotě max. 110 stupňů Celsia. Nedoporučujeme ji sušit v suchém stroji.

Kde zakoupit bavlněnou dětskou osušku T-TOMI Tetra Animals?

Pokud vás osuška zaujala, můžete ji zakoupit v našem e-shopu NábytekLevneji.cz. Nabízíme osušku s různými motivy zvířat za velmi přijatelnou cenu. Nákup je u nás jednoduchý a 100% bezpečný, takže nemusíte mít obavy. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat.

Bavlněná dětská osuška T-TOMI Tetra Animals

Bavlněná dětská osuška T-TOMI Tetra Animals je ideálním dárkem pro malé fanoušky zvířátek. Její krásný design, kvalitní materiál a praktické rozměry jí zaručují míst v každé dětské koupelně. Pokud ještě váháte, neváhejte a zakupte ji ještě dnes. Určitě nebudete litovat.