Rubriky
Moment

Béžový kameninový mlýnek na pepř od Bitz Stentøj: Kvalita a styl do vaší kuchyně

Dánská značka Bitz sází při výrobě nádobí nejen na nadčasový a elegantní vzhled, ale i na pečlivý výběr materiálů. Kombinace, jež povznese i každodenní stolování téměř na slavnostní událost.

Výjimkou není ani kolekce Stentøj, která je vyrobená z kameniny pokryté výraznou lesklou glazurou. Nádobí se tak pyšní vysokou pevností i odolností proti vysokým teplotám. Díky ruční výrobě se mohou na povrchu objevit drobné nedokonalosti, které však pouze dodávají na jedinečnosti každého kousku.

Béžový kameninový mlýnek na pepř – krása a funkčnost v jednom

Co se týče praktických doplňků do kuchyně, Bitz opět nezklamala. Jejich béžový kameninový mlýnek na pepř kombinuje krásu a funkčnost.

Designový kousek s kulatými tvary skvěle ladí s ostatními produkty z kolekce Stentøj. Výběr barvy je navíc velmi univerzální, takže se mlýnek hodí prakticky do každé kuchyně.

Objevíme-li se však uvnitř, zjistíme, že krása není jediným pozitivem. Mlýnek disponuje velmi kvalitním keramickým drcením, které garantuje perfektní jemnost mletí. Pepper mill má kovový mechanismus, který je velmi snadný na použití a neklouže po rukou.

Zákaznické recenze

S ohledem na cenu bylo nutné vybrat přístroj s vysokým výkonem, z kvalitních materiálů a s funkcemi, které usnadní jeho užívání. A tady přichází do hry Béžový kameninový mlýnek na pepř od Bitz Stentøj.

Absolutně nejlepší pepper mill na trhu! Jeho jedinečnost spočívá v kvalitě keramického drcení, které dokáže mill rozemlít jakoukoli peprařskou výzvu.

Nejenže je skvělé, ale vypadá také velmi efektně. Pokud hledáte kvalitu a použitelnost v jednom kousku, je toto to správné řešení.

Doporučení

Béžový kameninový mlýnek na pepř od Bitz Stentøj je skutečně trefou do černého. Nejen, že je krásný a stylový, ale díky kvalitnímu keramickému drcení a kovovému mechanismu si zamilujete i jeho používání. Doporučujeme!

béžový kameninový mlýnek na pepř Bitz Stentøj