Rubriky
Moment

Bílý koberec Universal Berna Liso: Luxusní designový prvek do vašeho interiéru ve velikosti 60 x 110 cm

Bílý koberec Berna Liso od značky Universal je ideálním luxusním designovým prvkem pro váš interiér. Jeho kombinace zemitých barev s minimalistickým vzhledem poskytuje dokonalou rovnováhu v každé místnosti.

Jednoduchost je někdy nejlepší stylová volba

Koberce z kolekce Berna Liso jsou důkazem, že jednoduchost a minimalismus jsou někdy nejlepší stylovou volbou. Tento kousek vizuálně sjednotí místnost a lehce zapadne do různých druhů interiéru, od klasického, přes bohémský, až po glamour.

Elegantní polyesterový povrch

Polyesterový povrch tohoto koberečku díky svému charakteristickému lesku dodává dávku elegance do vašeho interiéru. Koberec je zároveň velmi příjemný na dotek, ideální jak pro bosou nohu, tak i pro mazlení s domácími mazlíčky.

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy.

Bavlněná spodní strana

Spodní strana tohoto koberečku je utkána z přírodní bavlny. Bavlna je známá pro svou prodyšnost, pratelnost a je rovněž vhodná pro alergiky, jelikož nezachytává prach.

Využijte slevu 10% na nákup bílého koberce Universal Berna Liso velikosti 60 x 110 cm. Pokud se rozhodnete pro tento koberec, doporučujeme vám navštívit stránku www.interierio.cz, kde si můžete objednat bílý koberec Universal Berna Liso za zvýhodněnou cenu.

Za každým kouskem stojí udržitelnost

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací. S nákupem bílého koberce Universal Berna Liso podporujete udržitelné produkční procesy a s tím spojenou snahu o minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí.

Objevte novou úroveň stylu a pohodlí s bílým kobercem Universal Berna Liso. Objednejte si svůj kobereček ještě dnes a poskytněte vašemu interiéru dokonalou harmonii a rovnováhu.