Rubriky
Moment

Eglo STROPNÍ LED SVÍTIDLO – elegantní a úsporné osvětlení interiéru


Popis produktu

Eglo STROPNÍ LED SVÍTIDLO je moderní a elegantní řešení pro osvětlení interiéru. Tento kovový svítidlo v černé barvě má rozměry 16,6/16,6/2,6 cm a využívá energeticky úsporné LED osvětlení o výkonu 11W a světelném toku 1350LM. Díky svému designu se snadno slučuje s mnoha styly zařízení a ideálně doplní váš interiér.

Vlastnosti produktu

Úsporné LED osvětlení

Eglo STROPNÍ LED SVÍTIDLO využívá nejmodernější LED osvětlení, které je energeticky úsporné a velmi dlouhodobé. Díky tomu ušetříte na energiích a nemusíte se obávat časté výměny žárovek.

Elegantní design v černé barvě

Černá barva a kovový povrch dodávají stropnímu LED svítidlu Eglo moderní a elegantní vzhled. Tento designový kousek bude dominovat v každém interiéru a zároveň dokonale zapadne do všech stylů zařízení.

Vysoce kvalitní materiály

Eglo je značka s vynikající pověstí, a proto používá jen ty nejlepší materiály výroby. STROPNÍ LED SVÍTIDLO Eglo je vyrobeno z kovu a můžete si být jisti, že dlouhodobě a spolehlivě poslouží.

Jednoduchá montáž

Jednou z výhod stropního LED svítidla Eglo je snadná montáž. Díky jednoduchým připojením a přiloženým návodu na instalaci, je tento produkt snadno namontovatelný i pro nezkušené uživatele.

Proč si vybrat Eglo STROPNÍ LED SVÍTIDLO?

Pokud hledáte moderní a elegantní řešení pro osvětlení vašeho interiéru, Eglo STROPNÍ LED SVÍTIDLO je ideální volbou. Díky vysoké kvalitě materiálů a moderní LED technologii poskytuje úsporné a dlouhodobé osvětlení vašeho bytu nebo domu. Tento produkt navíc dokonale zapadne do různých stylů zařízení a bude krásně ladit s ostatními prvky vašeho interiéru. Užijte si světlo a pohodlný život s Eglo STROPNÍM LED SVÍTIDLEM.

Jakmile se rozhodnete si zakoupit toto svítidlo, můžete si jej objednat zde.

Eglo STROPNÍ LED SVÍTIDLO

Eglo STROPNÍ LED SVÍTIDLO