Rubriky
Moment

Expedo Lustr MASAI – elegantní kousek do moderního interiéru

Expedo lustr MASAI je designovým kouskem, který si získá pozornost v každém interiéru. Díky své elegantní a netradiční konstrukci se stává jedinečným prvkem, který se dokonale hodí do moderních stylů. Pokud hledáte osvětlení, které bude představovat skvělý doplněk pro váš interiér, je expeo lustr MASAI tou správnou volbou.

Design, zpracování a vzhled

Expedo lustr MASAI je vyroben z kovu, který je zpracován tak, aby vypadal jako dvě obrácené houby. Tento netradiční design mu dává jedinečný vzhled, který je zároveň elegantní a moderní. Kovové prvky potom dodávají lustru průmyslový styl, což ho činí skvělým doplňkem pro interiéry v tomto stylu.

Upoutávající vlastnosti

Expedo lustr MASAI je vybaven 92 cm dlouhým kabelem, který je nastavitelný a umožňuje vám zavěšení lustru v libovolné výšce. To znamená, že můžete lustr jednoduše přizpůsobit vašim potřebám a interiéru.

Je důležité si všimnout, že expedo lustr MASAI není prodáván s žárovkou. To umožňuje zákazníkům vybrat si svoji oblíbenou žárovku, která se bude nejlépe hodit k jejich interiéru a potřebám.

Využití v interiéru

Expedo lustr MASAI je ideální pro zavěšení v ložnici, jídelně nebo obývacím pokoji. Díky svému elegantnímu a modernímu vzhledu se dokáže dokonale sladit s různými interiéry.

Shrnutí specifikací

– průměr: 77 cm
– výroba z kovu
– 92 cm dlouhý nastavitelný kabel
– industriální styl
– žárovka není součástí balení

Expedo lustr MASAI je skvělým doplňkem do každého moderního interiéru. S jeho netradičním designem, který kombinuje prvky průmyslového stylu s elegancí a moderními prvky, získáváte jedinečný kousek, který si získá pozornost v každém prostoru, kde bude zavěšen. Pokud hledáte elegatní a moderní osvětlení do svého bytu, expeo lustr MASAI je tou správnou volbou.

Vyzkoušejte expeo lustr MASAI v kombinaci s dalšími moderními nábytkovými kousky a vytvořte si tak dokonalý moderní interiér. Více informací o produktu a možnost nákupu najdete na odkaze https://www.velkynabytek.cz/produkt/expedo-lustr-masai-77m58-cerna.