Rubriky
Moment

Moderní umyvadlová baterie Hansgrohe Metris s chromovaným designem a bez výpusti (31204000)


Popis produktu

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. Tento elegantní kousek ze široké nabídky firmy Hansgrohe se hodí do každé moderně zařízené koupelny. Chromované provedení dodává baterii nejenom noblesní vzhled, ale také ji chrání před korozi a časem. Průtok baterie je přiměřených 3,5 litrů/minutu, čímž pomůže šetřit vodné náklady. Výška baterie je 17,2 cm, díky čemuž se hodí pro standardní umyvadla. Ramínko se nachází výšce pouhých 10 cm, což umožňuje umístění baterie i pod větší zrcadlo.

Vlastnosti

  • Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti
  • Chromované provedení
  • Průtok baterie 3,5 litrů/minutu
  • Výška baterie 17,2 cm
  • Ramínko ve výšce 10 cm

Jak si vybrat správnou umyvadlovou baterii?

Pro výběr správné umyvadlové baterie je nutné znát především rozměry a konstrukci umyvadla, do kterého baterii instaluji. Pokud mám klasické umyvadlo bez vypouště, jako je například to, ke kterému se hodí baterie Hansgrohe Metris, pak je třeba si vybrat pákovou stojánkovou umyvadlovou baterii bez výpusti. Dále se pak můžu zaměřit na design a barevné provedení baterie. Pokud mám více umyvadel, můžu zvážit i využití jedné baterie pro několik umyvadel v různých místnostech, avšak je třeba mít na paměti, že při použití více umyvadel současně se snižuje průtok vody u každého umyvadla.

Výměna staré umyvadlové baterie za novou

Výměna staré umyvadlové baterie za novou je relativně jednoduchá záležitost, pokud mám základní nástroje a trochu manuální zručnosti. Před zahájením výměny baterie je nutné uzavřít přívod vody k umyvadlu, aby nedošlo k nežádoucímu vylití vody. Poté je třeba odpojit starou baterii od sifonu a odvětrání, případně od hadice přívodu vody. Novou baterii umístím na stejnou pozici, jako byla stará baterie, při čemž mohu využít připojovacích šroubů a hadic s vodovodním potrubím. Poté stačí jenom baterii připojit k vodovodu a přívodní hadice připojit zpět na sifon a odvětrání.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Metris

Závěr

Baterie Hansgrohe Metris je moderní a elegantní kousek, který se hodí do každé moderně zařízené koupelny. Díky bezvýpusťovému provedení mohu šetřit vodné náklady a navíc také chráním životní prostředí. Umyvadlová baterie je snadná na instalaci a vyžaduje minimální údržbu, což z ní dělá ideální volbu pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivou umyvadlovou baterii. Pokud se chcete více informovat o této baterii nebo si ji zakoupit, můžete navštívit stránku nabytekprozivot.cz.