Rubriky
Moment

Nová záclona Magdalena od 4Home: Elegantní doplněk do vašeho interiéru


Oživte svůj interiér záclonou Magdalena

Záclona Magdalena od značky 4Home je nyní k dispozici pro všechny milovníky krásného interiéru. Tato záclona s bohatým květinovým dekorem a asymetrickým okrajem dodá vašemu bytu tolik potřebnou krásu a kouzlo, oživí váš pokoj a dodá mu jedinečný vzhled.

Skvělý doplněk do každé místnosti

Záclona Magdalena se skvěle hodí do každé místnosti, kde chcete dodat trochu luxusu a noblesy. Díky bohatému květinovému motivu se hodí do klasických interiérů, ale také do modernějších obytných prostor. Ať už ji umístíte do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba kanceláře, jistě vám bude každý, kdo váš pokoj navštíví, závidět.

Skvělá volba pro balkonová okna

Záclona Magdalena se hodí nejen pro klasická okna, ale také pro balkonová okna a dveře. Díky svým rozměrům dokáže vkusně ozdobit vaše okno vedoucí na balkon či terasu a navodit tak pohodovou atmosféru.

Vlastnosti

Záclona Magdalena se skládá ze silnějšího materiálu, který zakrývá světlo a chrání tak vaše soukromí. Je vysoká 245 cm a široká 135 cm. V ceně záclony je také upevnění v podobě oček na horním okraji, díky kterým ji snadno zavěsíte. Vyberte si z několika různých barev a zpříjemněte si tak svůj domov.

Záclona Magdalena od 4Home

Nenechte si ujít tuto neodolatelnou novinku. Záclonu Magdalena od 4Home si můžete zakoupit za velmi příznivou cenu na stránkách www.nabytekhned.cz. Určitě nebudete litovat svého nákupu.