Rubriky
Moment

Nový 3kraft kusový koberec: „SHAGGY SOFT – 3D CALUM“ ve světle béžovém provedení, rozměr 140×190

Kusové koberce ze série SHAGGY SOFT 3D jsou kvalitní, avšak za dostupnou cenu. Pokud hledáte moderní a velmi měkký koberec, určitě se podívejte na novou kolekci 3kraft. Tento kusový koberec má tloušťku asi 50mm, což zaručuje mimořádně hebký pocit při každém kroku.

Kromě jejich úžasné textury a tloušťky, jsou tyto kusové koberce také velmi odolné a snadno se udržují. Druh příze 100% polyester zaručuje, že koberec bude dlouho vypadat jako nový, i když bude vystaven každodennímu opotřebení. Celková hmotnost asi 4,50 kg/m2 zaručuje, že koberec bude stabilně ležet na podlaze.

Celkový rozměr tohoto koberece je 140 x 190 cm, což je velmi populární velikost pro mnoho pokojů v domácnosti. Také si můžete vybrat z mnoha dalších rozměrů a velikostí v závislosti na vašich potřebách. Všechny kusové koberce z této kolekce najdete zde.

Ještě jednou musím zdůraznit, že tyto koberce jsou opravdu pohodlné a stylové. Vyzkoušejte jejich měkkou texturu a přijměte pocit luxusu, který přinášejí do vašeho domova nebo kanceláře.

Zboží je úplně nové a dodává se s 24 měsíční zárukou. Pokud nejste s vaším novým koberecem plně spokojeni, můžete ho vrátit bez námahy. Pro čištění koberce stačí vysavač nebo běžná lehce vlhká utěrka, takže údržba je opravdu snadná.

Závěr

Je to skvělá volba pro všechny, kdo hledají jakýkoliv nový koberec. Bez ohledu na to, zda hledáte koberec pro svou ložnici, obývací pokoj nebo kancelář, kusové koberce ze série SHAGGY SOFT 3D jsou dokonalou volbou. Pokud si chcete koupit koberec, který kombinuje styl, komfort a hodnotu za cenu, kterou si můžete dovolit, potom 3kraft kusové koberce jsou nejlepší volbou na trhu.

Nezapomenete si prohlédnout celou kolekci 3kraft koberců!

Nový 3kraft kusový koberec: "SHAGGY SOFT - 3D CALUM" ve světle béžovém provedení, rozměr 140x190
Nový 3kraft kusový koberec: "SHAGGY SOFT - 3D CALUM" ve světle béžovém provedení, rozměr 140x190
Nový 3kraft kusový koberec: "SHAGGY SOFT - 3D CALUM" ve světle béžovém provedení, rozměr 140x190