Rubriky
Moment

Nový psací stůl CORAL v bílém ořechovém provedení: elegantní a praktický doplněk vaší pracovny


Psací stůl CORAL v akci

Úvod

Psací stůl CORAL se skvěle hodí do studentského pokoje. Pokud máte rádi moderní design a praktické provedení, tento stůl je pro vás to pravé. Jeho aktuální cena na bestnabytek.cz je 2 199 Kč.

Design

Psací stůl CORAL má elegantní bílé provedení s ořechovými detaily. Je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškrábání a opotřebení. Svému prostředí dodá nejen moderní vzhled, ale také pocit pohodlí.

Praktičnost

Tento psací stůl nabízí dostatek místa pro vaše věci. Má rozměry 115 x 49,5 x 76 cm a disponuje šuplíkem na klávesnici a zásuvkou na drobnosti. Budete mít všechny potřebné věci na dosah ruky a ušetříte si místo díky šikovnému designu.

Detail psacího stolu CORAL

Instalace

Psací stůl CORAL je snadno instalační. K výrobku se vám dodají všechny díly a návody na instalaci, takže si nemusíte dělat starosti s náročnou montáží. Během několika minut budete mít stůl připravený k použití.

Závěr

Psací stůl CORAL v bílém ořechovém provedení je skvělým doplňkem vaší pracovny. Jeho moderní vzhled a praktické provedení vám usnadní práci a zároveň zkrášlí prostor. Objednat si ho můžete na této stránce.