Rubriky
Moment

Recenze matrace Molmat TRIMCA 160/200 cm s potahem: Nejlepší volba pro kvalitní spánek


Viscoelastická pěna a vysoký komfort

Luxusní matrace, která kombinuje viscoelastickou pěnu s vysoce pružnou studenou pěnu, je ideální volbou pro vás, pokud hledáte kvalitu a pohodlí při spánku. Díky viscoelastické pěně o tloušťce pěti centimetrů a uložení po celé délce matrace, můžete být naprosto jistí, že se vaše páteř bude nacházet v ideální poloze. Tato pěna dokáže příznivě reagovat na váhu a teplo těla, což zajišťuje dokonalý spánek.

Snímatelný a pratelný potah

Pro vaše pohodlí a snadnou údržbu matrace je potřeba mít i kvalitní potah. Tento model je opatřen snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX, který má hmotnost 150 gr/m2 a zip je umístěn do L. Potah je vyroben z mikrovláken, díky čemuž je velmi příjemný na dotek a má vysokou absorpci vlhkosti. Navíc obsahuje speciální pletenou strukturu vláken, která zajišťuje vysokou tažnost a pevnost potahu.

Permanentně čistý vzduch

Potah neobsahuje žádné toxické látky a umožňuje permanentní čistý vzduch. Díky speciálnímu zpracování materiálu je potah schopen potlačovat tělesné pachy a jejich překrývat. Je možné ho prát na teplotě až 60 °C a je tak vhodný i pro alergiky.

Závěr

Matrace Molmat TRIMCA 160/200 cm s potahem je nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí kvalitní spánek a zdravou páteř. Díky kombinaci viscoelastické pěny s vysoce pružnou studenou pěnou získáte vysokou úroveň pohodlí a komfortu. Navíc snímatelný a pratelný potah TRIMTEX z mikrovláken vám zajistí snadnou údržbu a permanentně čistý vzduch. Pokud hledáte luxusní matraci, která splní vaše představy, není třeba hledat dál – matrace Molmat TRIMCA je tou nejlepší volbou.

Matrace Molmat TRIMCA

Potah TRIMTEX

Koupit matraci Molmat TRIMCA na Nabytekted.cz!