Rubriky
Moment

Stolek TP Living TV KARO RTV LCD 140 – elegantní a praktický design v černé barvě

Rádi trávíte čas s rodinou a přáteli? Sledujete koncerty či filmy doma na DVD nebo v televizi? Pohodlí volného času tráveného před televizí vám umocní televizní stolek. Univerzální vzhled naplní očekávání všech, kteří oceňují kouzlo jednoduchosti a elegance. Minimalistický design rukojetí, zahrnují pohodlné použití a založení moderního charakteru interiéru. Součástí jsou dvě boční skříňky, pro pohodlné skladování různých drobností k zařízení. V zadní části jsou díry pro možnost diskrétní kabeláže.

Pro dokonalou relaxaci a komfortnější sledování oblíbených filmů si pořiďte televizní stolek TP Living TV KARO RTV LCD 140 v černé barvě.

Materiál

Těleso: laminovaná dřevotříska.

Hrany: ukončené PVC materiálem (vyznačující se vysokou mechanickou a chemickou odolností)

Rozměry

Šířka: 140 cm

Výška: 36 cm

Hloubka: 40 cm

Zaměřili jste se na výběr televizního stolku? Určitě vás potěší, že právě u nás najdete kvalitní a elegantní řešení – televizní stolek TP Living TV KARO RTV LCD 140 v moderním designu.

Stolek TP Living TV KARO RTV LCD 140

Pro čistění doporučujeme použít vlhký ubrousek. Nedoporučujeme silné chemikálie.

Neztrácejte čas hledáním, u nás najdete kvalitní nábytek na každou příležitost. Navštivte naší stránku a vybírejte z široké nabídky nábytku k tomu nejlepšímu domácímu interiéru. Pokud hledáte praktický a stylový televizní stolek, TP Living TV KARO RTV LCD 140 je tou správnou volbou.

Stolek TP Living TV KARO RTV LCD 140

Krásný interiér bez správného nábytku? To není kompletní. Navštivte nás a získejte inspiraci pro svůj moderní bytový design.

TP Living TV KARO RTV LCD 140 – rychlá objednávka