Rubriky
Moment

Vanová baterie RAV SLEZÁK se sprchovým setem v klasickém mosazném provedení Brilliance 176.0PSM

Pokud hledáte kvalitní vanovou baterii s praktickým sprchovým setem, určitě oceníte model RAV SLEZÁK se sprchovým setem v klasickém mosazném provedení Brilliance 176.0PSM.

Kohoutková stojánková VANOVÁ BATERIE se sprchovým setem

Jedná se o kohoutkovou stojánkovou vanovou baterii se sprchovým setem, která vám umožní pohodlnou regeneraci po náročném dni. Díky sprchovému setu si můžete snadno a rychle umýt vlasy, navíc můžete regulovat výšku sprchy, aby byla právě pro vás ideální.

je vybavena moderní technologií, díky které se snadno ovládá. Kovové páčky jsou snadno ovladatelné pomocí prstů a podrobné informace o regulaci teploty a délce proudu vody najdete přímo na baterii.

Pokud si oblíbíte vanovou baterii RAV SLEZÁK se sprchovým setem, můžete si být jisti, že vás bude dlouho sloužit. Provedení v klasickém mosazném designu Brilliance 176.0PSM je totiž vyrobeno ze zářivé mosazi, která je velmi odolná proti korozi a prasknutí. Navíc i při pravidelném používání si zachovává krásný vzhled, což oceníte při každodenním používání.

Jestliže hledáte kvalitní vanovou baterii se sprchovým setem, vezměte v úvahu model RAV SLEZÁK se sprchovým setem v klasickém mosazném provedení Brilliance 176.0PSM. Díky kvalitním materiálům, moderní technologii a praktickému sprchovému setu si užijete maximální pohodlí a komfort při každé koupeli.

Vanová baterie RAV SLEZÁK se sprchovým setem v klasickém mosazném provedení Brilliance 176.0PSM

Kliknutím sem si teď můžete vanovou baterii RAV SLEZÁK se sprchovým setem v klasickém mosazném provedení Brilliance 176.0PSM objednat přímo na našem e-shopu.