Rubriky
Moment

Vysoká umyvadlová baterie bez výpusti Hansa DESIGNO – recenze a specifikace (č. 51692283)

Umyvadlové baterie patří mezi nejdůležitější součásti koupelen, a proto je třeba si vybrat ten nejlepší model, který splní naše potřeby. V tomto článku se podíváme na vysokou umyvadlovou baterii bez výpusti Hansa DESIGNO, kterou najdete na stránkách www.nabytekprehledne.cz.

Specifikace baterie

Tento model baterie je páková stojánková vysoká umyvadlová baterie bez výpusti. Je vyrobena v chromovém provedení, které dokonale ladí s moderním designem koupelen. Průtok baterie je 6 litrů/minutu, což zaručuje dostatečné množství vody pro rychlé a pohodlné mytí rukou.

Výška baterie je 31 cm, což umožňuje snadné a pohodlné mytí rukou nejen dospělým, ale i dětem. Ramínko, tedy vzdálenost od umyvadla k výstupu vody, je ve výšce 25,2 cm, což zajišťuje dostatečnou vzdálenost k mytí nejen rukou, ale i větších předmětů, jako jsou např. hrnce a pánve.

Výhody umyvadlové baterie Hansa DESIGNO

Tuto umyvadlovou baterii oceníte především pro její moderní design a jednoduchou obsluhu. Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů a zajistí tak dlouhou životnost a spolehlivost. Pro snadnou a rychlou montáž je součástí i jednoduchý návod, kterým se bez problému dostanete k dokonalému výsledku.

Díky vysokému výstupu vody a dobře promyšlené konstrukci je tato baterie velmi praktická a snadno se s ní zachází. Navíc je vybavena funkcí úsporného průtoku, díky čemuž ušetříte nejen na vodě, ale i na penězích.

Závěr

Pokud hledáte moderní a spolehlivou umyvadlovou baterii bez výpusti, pak je model Hansa DESIGNO tou pravou volbou. S výškou 31 cm a průtokem 6 litrů/minutu vám zajistí dostatečné množství vody pro pohodlné mytí rukou i větších předmětů. Navíc je vybavena úspornou funkcí průtoku, díky čemuž ušetříte jak na vodě, tak na penězích.