Rubriky
Moment

Zahradní houpačka SALVIA 3 od ASIR – trojmístný luxus pro vaši zahradu


Zahradní houpačka pro celou rodinu

SALVIA 3 je trojmístná zahradní houpačka, která udělá radost nejen dětem, ale i všem ostatním, kdo se občas rádi zhoupnou. Pokud hledáte kvalitní a pohodlnou zahradní houpačku, která přidá vaší zahradě na estetice, je houpačka SALVIA 3 od ASIR ideální volbou.

Vyrobena z pevného kovu a doplněná pohodlným polstrováním s snadno čistitelným potahem, je zahradní houpačka ASIR dokonalým místem pro odpočinek a relaxaci pod širým nebem.

Konstrukce a design

Houpačka SALVIA 3 se může pochlubit bytelným rámem z kovu, který jí poskytuje stabilitu a pevnost. Polstrování sedáku a opěradla je opatřeno 18 DNS pěnou a polyesterovou látkou, která je odolná vůči oděru a vodě.

ASIR SALVIA 3

S touhle houpací lavicí pohodlně pobytujete na zahradě celé odpoledne.

Zahradní houpačka SALVIA 3 má celkové rozměry Šířka: 200 cm Hloubka: 110 cm Výška: 165 cm a nabízí dostatečný prostor pro tři osoby.

Velikost a kapacita

Rozměry sedáku jsou Šířka: 160 cm Výška sedu: 50 cm, což znamená dostatek prostoru pro vaše pohodlí a výbornou nosnost až 240 kg. Takže se můžete v klidu a bez obav se svými dětmi nebo s přáteli shodit.

ASIR SALVIA 3

Chtěli byste si SALVIA 3 zarezervovat? Stačí kliknout na odkaz ASIR SALVIA 3 a neváhejte si objednat tuhle jedinečnou a kvalitní zahradní houpačku ještě dnes.

Houpačka SALVIA 3 od ASIR je bezesporu dokonalým doplňkem pro každou zahradu. Bude dokonalým místem pro odpočinek po pracovním dni nebo na víkendu s rodinou. Užijte si zahradních sluníček příjemně v houpačce SALVIA 3 od ASIR.